STANOWISKA MONTAŻOWE

Wyślij zapytanie

Zrobotyzowane stanowiska montażowe na zamówienie

 

Zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem zrobotyzowanych stanowisk montażowych dla zakładów produkcyjnych, począwszy od koncepcji projektowych, przez realizację, aż do uruchomienia stanowiska w docelowym miejscu jego pracy. Zrobotyzowane stanowiska montażowe cechują się automatyzacją i informatyzacją procesów, co zwiększa kontrolę nad bezpieczeństwem i wydajnością operatora, a także usprawnia sam proces montażu.

Na życzenie klienta wykonujemy także jedynie wybrane elementy realizacji, np. projekt układów automatyki, projekt mechaniczny, montaż mechaniczny, prefabrykację szaf sterowniczych, czy przygotowanie dedykowanej aplikacji do monitoringu stanowisk montażowych. Jako producent stanowisk zrobotyzowanych z wieloletnim doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycją na rynku, współpracujemy wyłącznie z dostawcami renomowanych produktów, takich jak: Schneider Electric, Panasonic, Keyence, Sick, Balluff, Siemens.

obraz automatyzacja

obraz bezpieczeństwo

obraz dedykowane rozwiązania

 

Producent stanowisk zrobotyzowanych

Inwestowanie w zrobotyzowane stanowiska montażowe otwiera przed przedsiębiorcami szerokie spektrum nowych możliwości. Wybór rozwiązań w pełni dostosowanych do indywidualnych wymagań i zapotrzebowania związanego z pracą na danym stanowisku pozwala optymalizować procesy produkcyjne przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności oraz poprawie bezpieczeństwa. Jako producent stanowisk montażowych, dostarczający na zamówienie technologie oparte na rozwiązaniach renomowanych marek, jesteśmy w stanie zdynamizować pracę linii produkcyjnych w Twojej firmie, poprzez:

  1. dobór właściwego robota do stanowiska montażowego,
  2. instalację dedykowanego oprogramowania,
  3. kompleksowe przygotowanie stanowisk montażowych od projektu, poprzez dostarczenie technologii, aż po uruchomienie,
  4. konfigurację robota oraz jego wyposażenie w akcesoria niezbędne do charakteru wykonywanych czynności,
  5. przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi stanowiska,
  6. pełną integrację stanowiska montażowego z maszynami współpracującymi na linii produkcyjnej.