STANOWISKA ZNAKUJĄCE

Wyślij zapytanie

Automatyczne stanowiska znakujące AUTOMOTIVE

 

Tworzymy automatyczne stanowiska znakujące przy wykorzystaniu znakowarek (mikroudarowych, laserowych), pozwalające na precyzyjne oznakowanie detalu. Tak przygotowany element może być wykorzystywany w aplikacjach typu MES do zarządzania produkcją. Konstrukcja stanowisk znakujących jest dopasowana do indywidualnych projektów produkcyjnych klienta. Współpracujemy z dostawcami renomowanych producentów, takich jak: Schneider Electric, Panasonic, Keyence, Sick, Balluff, Siemens.

obraz dedykowane rozwiązania

obraz pełna powtarzalność

obraz wydajność produkcji

 

Dedykowane stanowiska znakujące – co zyskujesz?

W pełni zautomatyzowane stanowiska znakujące mają zastosowanie w bardzo wielu gałęziach nowoczesnego przemysłu, z uwagi na szerokie spektrum możliwości, otwierające się przed przedsiębiorstwami wykorzystującymi tego rodzaju technologię. Warto w tym miejscu zwrócić szczególną uwagę na właściwie nieograniczone możliwości dostosowania technologii znakowania do indywidualnego zapotrzebowania poszczególnych branż i przedsiębiorstw (przemysł motoryzacyjny, samolotowy, obróbka metali, automatyka przemysłowa i wiele innych), na co jako producent automatycznych stanowisk znakujących kładziemy szczególny nacisk.

Projektując i tworząc stanowiska do znakowania laserem lub metodą mikroudarową, jesteśmy w stanie dopasować parametry i możliwości dostarczanych przez nas urządzeń do indywidualnego zapotrzebowania klienta. W szczególności mowa tutaj o wielkości grawerunku, wymiarach pola znakowania czy zapewnieniu optymalnej szybkości i wydajności tego procesu. Sprzyja temu dedykowane oprogramowanie do każdego urządzenia, dzięki któremu możliwe jest zapewnienie wymaganych parametrów pracy. Jednocześnie, wybór automatycznego stanowiska znakującego w branży AUTOMOTIVE zapewnia szereg dodatkowych korzyści, takich jak:

  • wysoka precyzja i duża dokładność znakowania – wybór niezawodnych technologii renomowanych producentów pozwala nam dostarczać rozwiązania umożliwiające wykonywanie nawet najmniejszych oznakowań z dużą precyzją – dobór właściwego rozmiaru plamki lasera umożliwia wykonywanie znaczeń o wielkości dziesiątych części milimetra,
  • możliwość znakowania najtwardszych materiałów – w odróżnieniu od konwencjonalnych, mechanicznych metod znakowania, automatyczne laserowe stanowiska znakujące pozwalają na precyzyjny grawer także w tworzywach, których twardość przekracza 64 HRC,
  • najwyższy standard bezpieczeństwa – montaż odpowiednich osłon i trwałych zabezpieczeń pozwala zagwarantować bezpieczną pracę urządzenia, przy jednoczesnym braku ograniczeń przy znakowaniu elementów o dużych wymiarach,
  • optymalizacja czasu znakowania – dobór niezawodnych, indywidualnie zaprojektowanych rozwiązań pozwala znacznie skrócić czas wykonywania poszczególnych znakowań, co podniesie wydajność i zwiększy moce przerobowe Twojej firmy.

Potrzebujesz szczegółowych informacji? Interesuje Cię wycena automatycznego stanowiska znakowania, chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach lub umówić się na spotkanie? Skontaktuj się z nami już dziś. Określ swoje potrzeby, a my z pewnością znajdziemy dostosowane do nich indywidualne rozwiązania sprzętowe i technologiczne.