img
about
Doświadczenie

Indywidualne rozwiązania

Tworzymy oprogramowanie dedykowane wspierające optymalizację procesów biznesowych i działań produkcyjnych.
Integrujemy aplikacje z funkcjonującymi systemami. Stale rozwijamy i rozbudowujemy nasze aplikacje, dostosowując je do bieżących potrzeb klientów.
Budujemy aplikacje mobilne i webowe. Do pisania aplikacji używamy zaawansowanych technologii.
Oferujemy rozwiązania odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom naszych klientów.

Usługi CISC

Oprogramowanie
dedykowane

Budujemy przewagę konkurencyjną naszych klientów, poprzez tworzenie indywidualnych aplikacji, dostosowanych do specyficznych wymagań klienta.

blog

Technologie

Realizowane przez nas projekty ukształtowały kluczowe kompetencje technologiczne naszego zespołu: .NET Core, PostgreSQL, Angular, Kotlin.

blog

Uniwersalność

Proponowane przez nas rozwiązania znajdują zastosowanie zarówno na hali produkcyjnej, hali magazynowej, w kontroli jakości, zarządzaniu projektami, zarządzaniu personelem czy rejestracji czasu pracy.

blog

Branże

Na każdym jej etapie procesu – począwszy od koncepcji przez planowanie, po wdrożenie i utrzymanie systemu, współpracujemy z naszymi klientami. Działamy w takich branżach jak: automatyka, robotyka, energetyka czy automotive.

gantt.pl

Skuteczne zarządzanie

Piszemy systemy w oparciu o indywidualne oczekiwania naszych klientów. Proponujemy też gotowe rozwiązania, jak aplikacja do zarządzania projektami gantt.pl
Stworzyliśmy aplikację zaprojektowaną z myślą o optymalizacji czasu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań, gantt.pl zwiększy wydajność projektów realizowanych w firmie.

Branże

Dedykowane rozwiązania

Wspólnie z naszymi klientami tworzymy innowacyjne produkty.
Współpracujemy na każdym etapie procesu tworzenia.
Spełniamy oczekiwania, podejmujemy wyzwania.
Realizujemy projekty głównie w branży automotive, meblarskiej, tworzyw sztucznych, elektronicznej i w przemyśle stalowym.